Rinkinys „Pasidaryk sauną pats“ – dovana sau pačiam ir šeimai

Prieššventinis laikotarpis – metas, kai pradedame galvoti apie dovanas artimiesiems.  Ir nors prekybos centrų lentynos lūžta nuo įvairiausių kalėdinių pasiūlymų, tarp jų sudėtinga rasti ką nors originalaus ir tikrai įsimintino.  Be to, visuomet norisi, jog dovana būtų nevienadienė ir kokybiška. Mes turime idėją. Jei Jūsų artimieji gyvena nuosavame name arba turi vasarnamį ir mėgsta  meistrauti – padovanokite jiems sauną „Pasidaryk pats“. Tai tikrai praktiškas ir ilgaamžis pasirinkimas, o investicija į poilsį ir sveikatą greitai atsiperka, ypač, jei tai bendra dovana, pavyzdžiui, tėvams nuo visų vaikų.

„Pasidaryk pats“ tipo rinkiniai – tai tradicinės, suomiško tipo saunos iš raudonojo Kanados kedro. Šios saunos statomos aplink karkasą, todėl dydį ir kitus dalykus galima pasirinkti pagal individualius poreikius. Šio tipo saunos gali būti lengvai įrengiamos ant karkaso jau paruoštoje erdvėje. Išsami ir aiški surinkimo instrukcija padės įrengti šią sauną turint minimalias dailidės žinias. Be to, iš anksto supjaustyti ir pilnai paruošti saunos montavimui rinkiniai puikiai tinka ne tik naujoms konstrukcijoms, bet ir rekonstrukcijos projektams.

Kanadoje pagamintą saunos rinkinį „Pasidaryk pats“ sudaro A+ klasės (geresnis, grynesnis, džiovintas, įlaiduotas) Vakarietiškas Raudonasis Kedras sienoms ir luboms, standartinė šilumos ir garo izoliacija, aliuminio folija skirta garų užtvarai ir dengianti sienas bei lubas, garams atsparus saunos apšvietimas ir saunos termometras. Į rinkinį įeinančios saunos durys, rėmas ir apvadai, apsauginis šildytuvo rėmelis viršutinis ir apatinis saunos gultas (490 mm) su atramomis taip pat yra iš Raudonojo Kanados Kedro.

Saunos rinkinys su IR šildytuvais

Žinoma, kokia sauna be šilumos. „Pasidaryk pats“ saunų rinkiniai yra 2 rūšių. Vienos saunos šildomos infraraudonųjų spindulių šildytuvais, kitos – nerūdijančio plieno elektriniais saunos šildytuvais su termostatu. Papildomai, visiškam komfortui, galite įsigyti skaitmeninį valdymo pultą su signaline lempute. Tuomet tikrai galėsite karališkai ilsėtis ir pramogauti net nepakildami nuo gulto.

Šie 3 metų garantiją turintys „Pasidaryk pats“ tipo saunos rinkiniai yra puiki dovana savo artimiesiems ne tik kalėdinių, bet ir bet kokių švenčių proga ar net joms nesant. Na, o jei norite šios saunos pats, bet nedrįstate savęs palepinti, siūlome subtiliai apie savo norus kartas nuo karto užsiminti savo namiškiams ir giminaičiams. Kas gali žinoti, gal jie perduos Jūsų norus Kalėdų seneliui arba patys Jus nustebins artimiausio jubiliejaus proga?