Dar patogiau – kubilas terasoje

Įsivaizduokite – grįžtate po darbų arba paprastai stresą keliančio apsilankymo parduotuvėje. Arba – netikėtai paskambina giminaičiai ar draugai ir praneša, kad ketina užsukti. Didžiausias klausimas paprastai būna, kuo pavaišinti ir kuo užimti savo svečius. Vasarą būna lengviau, nes tuomet daugiau galimybių pramogauti lauke. O ką daryti žiemą, jog pasisvečiavimas nebūtų tik pasisėdėjimas prie stalo, kuris gresia persivalgymu ir stipriųjų gėrimų padauginimu.

Geriausia pramoga žiemą – pirtis arba kubilas. Bet gi neretai norint juo pasimėgauti reikia daugybę dalykų planuoti iš anksto, rezervuoti. Tai ne taip paprasta sezono metu, kai ši pramoga būna itin populiari ir geriausios vietos jau būna užimtos. Be to, šis malonumas atsieina nemažai pinigų – ne tik nuoma, bet ir kelionės išlaidos. O dar įvertinkime tai, kad pirtis nuomojama ribotam laikui, reikia derintis ir ne toks jau didelis malonumas naudotis dalykais, kuriais jau prieš tai mėgavosi būriai žmonių.

Taigi, tokiu atveju, geriausiai turėti savo nuosavą pirtelę ar kubilą. Žinoma, daugiaaukštyje ją įsirengti sudėtingiau, bet jau sugalvota sprendimų ir juose gyvenantiems – tai infraraudonųjų spindulių pirtys pritaikytos butams. Vis dėlto, jei turite savo namą, siūlome pirtelę ar kubilą įsirengti lauke. Apie tokias lengvai transportuojamas ir optimalaus dydžio pirteles iš raudonojo kedro jau rašėme. Taip pat yra galimybė pastatyti kubilą ant jau esančios terasos. Bet  ką daryti, jei norite sutaupyti „erdvę“?

Išeitis paprasta – įrengti kubilą pačioje terasoje. Šį sprendimą ne taip jau paprastai įgyvendinti jau turint terasą, tačiau pasitarus su specialistais – viskas įmanoma. Kiek lengviau, jei kubilą ir terasą montuosite kartu. Tai vadinamosios integruotos kaitimosi kubilų terasos. Jose viskas suplanuota taip, kad naudotis kubilu būtų patogu. Tokie priedai kaip laipteliai, kopetėlės, turėklai, rankšluosčių kabykla, stalelis, kėdės garantuoja komfortą. Kadangi kubilas – ilgalaikė investicija, netaupykite medžiagoms ir rinkitės tai, kas tvirta. Nepamainoma čia – raudonojo kedro arba termiškai apdorota mediena.