Inovatyvūs terasos tvirtinimo sprendimai prieš tradicinius

Tradicijos ir naujovės bus visada tai, kas rungsis tarpusavyje ir visuomet bus tų, kurie stos vienon arba kiton pusėn.  Tradicinių sprendimų, medžiagų stiprioji pusė yra tai, kad jos jau būna išbandytos ir trumpai tariant – laiko patikrintos. Naujovės tuo tarpu šiek tiek gąsdina tuo, kad gali nuvilti, nepateisinti lūkesčių arba, kad buvo kažkas pražiūrėta. Bet mes kalbame apie Europos šalyse išrandamus dalykus, pavyzdžiui, Austriją, kai jau vien šalies vardai kelia pasitikėjimą produktu.

Taip pat, jeigu pasižiūrėsime,  inovatyvūs išradimai yra visuomet kažkuo  „-esni“. Kadangi kalbame apie tvirtinimo elementus, naujosios aliuminės lagės yra lygesnės, stabilesnės ir ilgaamžiškesnės, neiškraipančios ir neiškilnojančios terasos lentų, nelaužiančios ir netempiančios tvirtinimo elementų. Naujieji sertifikuoti tvirtinimo elementai skirti medinių terasos lentų tvirtinimui yra atsparesni UV spinduliams, šalčiui, karščiui ir korozijai. Taip pat, ir tai pats didžiausias privalumas, jog šie tvirtinimo elementai nematomi, bet tikrai atliekantis „matomą“ darbą.

Dažniausiai inovatyvūs sprendimai pasižymi ir gana aukšta kaina. Tačiau kartais būna atvirkščiai ir kaip tik tradiciniai dalykai netgi kainuoja brangiau. Pavyzdžiui, nors iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad aliumininėms lagėms reikės atseikėti daugiau, vis dėlto, tik specialisto patariami galite pamatyti tikrąją kainą. Paslaptis tame, kad kai naudojame atramas ir įprastas lages, vienam metrui perkame 3 atramos kojas (kadangi naudojant medines lages tarpai negali būti didesni nei 500 mm). Tuo tarpu naudojant aliuminio profilio lages, tarpai gali būti kas 1100 mm, todėl vienam metrui reikia ne 3, o 2 atramos kojų. Taigi, vienam tiesiniam metrui susitaupo 1 atramos koja.

Įsigyti kiek brangesnius inovatyvesnius  tvirtinimus galima ir tuomet, kai paskelbiamos akcijos. Į jas galima žiūrėti skeptiškai, bet galima jomis ir pasinaudoti. Nuolaida nebūtinai reiškia apgaulę ar paslėptą naudą. Kalbant apie tvirtinimus, čia irgi egzistuoja mados arba greičiau naujovės. Jei gamintojas išranda ką nors nauja, tiekėjas nori išparduoti tai, kas yra sandėlyje ir atlaisvinti vietą naujoms prekėms. Taip galima įsigyti kokybiškus tvirtinimus už pusę kainos ar net su 70 procentų nuolaida. O tradicinių nuolaidos gali tekti laukti ir laukti. Taigi, mes tik už inovatyvumą.