Kokybiški ankeriai namų šiltinimui

Kažkodėl rudenį dažniausiai prisimename posūkį, jog šiluma kaulų nelaužo, o šaltis – taip. Tie, kurie gyvena naujesnės statybos daugiabučiuose, dėl šilumos, rudeniui įpusėjus ar žiemai atėjus, galvos sukti nereikia. Bent jau taip turėtų būti. Kita kalba, jei Jūsų namas matęs jau ne vieną dešimtį ir vėjas bei šaltis skverbiasi per visur arba statotės namą ir ketinate jį apšiltinti. Kokias medžiagas rinktis šiltinant iš vidaus ir iš išorės, rasite mūsų straipsniuose „Taupiems ir šiltiems namams – termoizoliacinės medžiagos“, „Vidinių namo sienų apšiltinimo sprendimai“.

Sakote, medžiagos medžiagomis, o kaip viską sutvirtinti? Tiesa, šiltinimas gali virsti ilgu procesu, ypač jei medžiagų tvirtinimui naudojate netinkamus tvirtinimo elementus. Todėl geriausiai, jei išsirinksite tuos, kurie Jūsų nepaves ir, be visa ko, supaprastins ir pagreitins visą darbą ir dar netgi sutaupys fasado konstrukcines ir izoliacines medžiagas.  Būtent tokie yra  kokybiški SIHGA BeziFix Therm BT ankeriai.  Šie ankeriai  gali būti naudojami su minkštomis, kietomis ar pūstomis fasado apšiltinimo ir izoliacinėmis medžiagomis iki 300 mm storio.

Kuo ypatingi įsukami SIHGA BeziFix Therm BT ankeriai? Kitaip nei dauguma kitų ankerių šie turi atstumų reguliavimo funkciją, kuri yra patogi ir taupo laiką. Jie taip pat turi originalią JS 500 paviršiaus dangą, kuri papildomai saugo nuo korozijos. SIHGA BeziFix Therm BT ankeriai yra techniškai atestuoti ir patvirtinti Vokietijos statybų ir technologijų instituto, bet kaip sakoma geriau vieną kartą pamatyti nei šimtus kartų išgirsti, tad pridedame video.

Kam dar tinkami SIHGA BeziFix Therm BT ankeriai? Įsukami fasado ankeriai puikiai pravers tvirtinant medines fasado konstrukcijas prie medinio, betoninio, mūrinio ar akytojo betono pagrindo, taip pat ventiliuojamo fasado konstrukcijoms ir dangos montavimui. Šie ankeriai universalūs – jie tinkami tiek horizontaliam, tiek vertikaliam fasado konstrukcijos (karkaso) montavimui.  Kaip ir visi kiti SIHGA® gaminiai, SIHGA BeziFix Therm BT ankeriai atitinka aukščiausius kokybės standartus, tad tikrai patikima fasado tvirtinimo priemonė.