Medinių sijų ir konstrukcijų sujungimo sprendimai

Žodžiai „medis“ ir „sijos“ bent jau mus veikia kaip burtažodis. Tuoj pat vaizduotėje iškyla šiuolaikiniai jaukūs namai su mišku kvepiančiomis atviromis sijomis arba autentiški šimtmečius skaičiuojantys medinių konstrukcijų namai. Viena vertus vizualiai įrėminančios namų erdvę, medinės sijos tuo pačiu atveria ir asociatyviai nukelia mus atgal į praeitį, istoriją, ypač, jei namai yra tėvų ar protėvių palikimas. Sijose kaip niekur kitur atsispindi laiko ženklai. O jeigu tai modernios statybos namai su medinių sijų sprendimu, tai puiki galimybė įamžinti dabartį naudojant ornamentiką ar heraldiką.

Kokio stiliaus medinės konstrukcijos bebūtų: anglų, vokiečių, prancūzų, japonų, jog medinės sijos džiugintų Jus be rūpesčių statant ar rekonstruojant jas, būtina teisingai pasirinkti sujungimus. Tiems, kurie ieško kokybės, SIGHA – vienas žinomiausių medinių konstrukcijų sujungimų gamintojų Europoje, siūlo išskirtinius medinių sijų ir konstrukcijų sujungimus SIHGA IdeFix IF, kurie yra atsparūs slėgiui, tempimui (trauka 17.00 kN) ir konstrukcijų spaudimui (šlytis 10.10 kN). Šie sujungimai gali būti naudojami matomam arba nematomam konstrukcijų sujungimui. Nematomas sujungimas – didelis privalumas, kai norime preciziškų linijų.

Jei Jums norisi kuo greitesnių rezultatų, t. y. kuo greitesnės statybų pabaigos, šie greitai ir patogiai montuojami (integruojami) sujungimai tam tinkamiausi. Skirtingo diametro (Ø 30 mm, Ø 40 mm, Ø 50 mm) sujungimai SIHGA IdeFix IF ilgą laiką buvo verslo klientų pasirinkimas dėl ypatingos kokybės. Austrijoje gaminami SIHGA medinių konstrukcijų sujungimai IdeFix IF yra techniškai atestuoti ir patvirtinti Vokietijos Statybų ir Technologijų Instituto. Dabar šie sujungimai prieinami ir mėgstami privačių namų, butų savininkų.

Jūsų namų medinės sijos iš termo, tropinės, maumedžio, kietmedžio medienos? Iš tiesų medienos tipas visiškai nesvarbu, nes šie sujungimai tinka visų tipų medinėms konstrukcijoms ir bet kokiai medienai. Lieka pridurti dar du svarbius dalykus. Pirma, medinių sijų ir konstrukcijų sujungimai SIHGA IdeFix IF yra padengti nanogeen danga, todėl yra labai atsparūs korozijai. Antra, visame savo gamybos procese SIGHA vadovaujasi ekologiškumo principais, todėl visa jų produkcija – draugiška aplinkai. Jaukių mišku kvepiančių ir kartų praeitimi alsuojančių namų!