Patvari terasa iš atsinaujinančių ir perdirbtų išteklių

Dauguma šaltinių teigia, kad mes gyvenime ekologinės krizės amžiuje. Ir nors skeptikai teigia, kad įveikti jos nebeįmanoma, tai tik įkvepia kitus įrodyti, kad yra atvirkščiai. Smagu, kai prie gamtą tausojančių sprendimų prisideda medienos produktus gaminančios kompanijos. Viena jų – „LunaComp“ įmonė įsikūrusi Suomijoje, kuri rinkai tiekia inovatyvias ir ekologiškas medžio plastiko kompozito terasos lentas. Šios lentos, kuriose susijungia termiškai apdorotas medienos pluoštas su aukštos kokybės perdirbtu propilenu, tai patrauklios, tvirtos ir paprastai prižiūrimos terasos garantas.

Taigi, kokie kriterijai leidžia teigti, jog „LunaComp“ kompanija iš tiesų rūpinasi mūsų planeta ir jos plaučiais – miškais?

1) medienos pluoštas yra šalutinis Lunawood termo medienos gamybos produktas ir sudaro maždaug 65% „LunaComp“ masės.

2) polipropilenas yra 100% perdirbamas ir netoksiškas aplinkai.

3) produkte nėra naudojamas PVC.

4) „LunaComp“ terasos lentų gamyba neturi jokių atliekų.

5) netgi vanduo yra pakartotinai panaudojamas nes yra uždaros kilpos sistemoje.

6) „LunaComp“ terasos lentos yra gaminamas toje pačioje vietoje kaip ir „Lunawood“ termo medienos pluoštas, todėl nereikalingas transportavimas.

7) jei kada Jūs panorėsite pakeisti savo „LunaComp“ terasą, ji gali būti perdirbama, kad galima būtų pagaminti daugiau „LunaComp“ produktų arba ji gali būti išmetama kartu su kitomis įprastinėmis namų atliekomis.

Patentuotas gamybos procesas yra ne tik visiškai ekologiškas, bet ir sukuriantis unikaliai tvirtas terasos lentas. Dėl savo tankumo, „LunaComp“ terasos lentos turi daugiau medienos pluošto metre nei jos randama grynos medienos gabale! Pasitelkiant modernias, efektyvias gamybos technologijas, gimsta ilgaamžės medienos ir plastiko kompozito lentos, kurios išlaiko savo spalvą, formą ir tvirtumą bet kokiu oru.

Dėl savo tvirto paviršiaus, atsparumo vandeniui ir trinčiai, „LunaComp“ terasos lentos yra idealus pasirinkimas ne tik privatiems namams, bet ir viešbučiams, restoranams, sritims, esančioms aplink baseinus ir valčių prieplaukas. Be to, „LunaComp“ terasos lentas malonu jausti basomis kojomis, tačiau kitaip nei grynos medienos terasų atveju, Jums nereikės nerimauti dėl atplaišų. Tai teisingas sprendimas, jei turite mažamečių vaikų!