Pilkšvai juoda spalva terasoje – madinga ir praktiška

Tikra vertybė šiais laikais rasti pirkinį, kuris būtų madingas ir praktiškas. Dar sunkiau rasti tokį, kuris būtų ir ekologiškas, ir ilgaamžis. Būtent toks yra juodai pilkšvos spalvos medžio plastiko kompozitas (70 % termiškai apdorotos medienos pluoštas ir 30 % aukštos kokybės, perdirbtas polipropilenas.). Jo atspalviai gali būti įvairūs, bet būtent pilkšvai juoda atrodo išskirtinai ir kuria prabangos įspūdį, nors medžio plastiko kompozito dailylenčių kaina lyginat su kitomis dailylentėmis terasai tikrai yra optimali ir nesikandžioja.

Kitas šio medžio plastiko kompozito privalumas, jog jis kitaip nei dauguma madingų daiktų, kurie, nors ir žiūrisi gerai, bet yra nepatogūs, pasižymi tuo, kad yra lengvai prižiūrimas ir terasos grindis neįtikėtinai paprasta surinkti. Šio subtilus medienos ir plastikos junginio (skamba labai inovatyviai!) terasos puikiai tinka tradiciniams ir moderniems sprendimams, jos suteikia papildomos vertės būstui, be visa ko nebijo drėgmės, jos nešerpetoja ir yra atsparios kenkėjams.

Tikro XXI amžiaus produkto – medžio plastiko kompozito – terasos dailylenčių nereikia dažyti, Jums tiesiog tereikia išsirinkti norimą spalvą. Žinoma, juoda lieka tai, kad madinga visada. Tai klasikų klasika. Prie juodos dera ir su ja kontrastuoja visos kitos spalvos. Juoda spalva ir praktiška, juk terasa yra vieta, kur vaikščiojame dažniausiai avėdami lauko batus, neretai čia užkandžiaujame, o jei joje stovi kepsninė, kad ir kaip saugotume, maistas, gėrimai neišvengiamai kris ir paliks dėmių ant šviesesnės spalvos dangos.

Medžio plastiko kompozitas tinka ne tik terasoms, bet ir lauko baldų, terasų, tvorų, turėklų, tiltelių, laiptų, takų gamybai, fasado apdailai, t. y. beveik viskam, kas susiję su atviromis erdvėmis.  Šių dailylenčių terasa atrodys dar įdomiau, jei dailylentes išdėliosite žaismingai: eglute, pynute, rombais. Tai gali būti tik vienas kitas akcentas arba taip supinta visa terasa. Nebijokite eksperimenuoti, medžio plastiko kompozitas – tam labai paranki medžiaga.