Vasarnamis jaukiems vasaros vakarams

Vasara – metas, kai dažnas pasvajojame apie vasarnamį. Vietą, kuri asocijuojasi su atostogomis, poilsiu, pabėgimu į gamtą ir save. Vis dėlto, retas kuris tokį vasarnamį turime, tiksliau, retas turime vasarnamį ant ežero ar jūros kranto. Vasarnamių yra įvairių, jie nebūtinai turi būti dideli, ištaigingi. Paprastas, jaukus vasarnamis teiks džiaugsmą net jei bus pastatytas šalia namų, erdvesniame sode. Viskas priklauso nuo to, kaip nusiteiksite ir kokią aplinką mini vasarnamyje sukursite.

Mini vasarnamis gali būti pritaikytas vienam, dviem žmonėms. Jame gali būti kelios kėdės ir stalelis arba, jeigu turite erdvės, sofa arba lengva lova pokaičio miegui. Paprastai vasarnamis turi daug langų – saulės spinduliams įsileisti. Kita vertus, jeigu norite tiesiogiai (bet saugiai!) mėgautis jais, prie vasarnamio galite pristatyti nedidelę atvirą arba pusiau uždarą terasą, kuri bus prieglobsčiu tikrai įkaitus orams, arba, galbūt atvirkščiai, įsilijus.

Toks mini vasarnamis gali turėti ir nepastebimą priestatą daržo, sodo rakandams arba papildomoms kėdėms, pledams susidėti. Tuomet pats vasarnamis neatrodys perkrautas daiktais. Jeigu daržo ar sodo neturite, patį vasarnamį galite paversti žaliuoju kampeliu. Pasodinkite keletą gėlių, prieskoninių daržovių į vazonus. Jie suteiks tikros vasariškos nuotaikos patalpoms. Vazonus galite arba laikyti viduje, arba ant palangių.

Mini vasarnamis gali veikti ir kaip dušas, kuris visuomet praverčia nusiplukus namuose arba daržininkaujant. Tikriausiai įrengiant dušą vasarnamio viduje pradingtų daug erdvės, bet kodėl dušo ar net vonios neįrengus lauke? Subtili pertvara ar vonios užuolaida kuo puikiausiai gali paslėpti nuo smalsuolių. Atminkite, mini vasarnamyje visi daiktai turi turėti savo vietą ir būti funkcionalūs. Gausybė lentynėlių, sulankstomi baldai – didelis privalumas.

Mūsų patarimas, jei vasarnamyje telpa kėdė, stalas, yra vietos kelioms knygoms ir arbatos puodeliui, vadinasi, galite sakyti, kad sutalpinote viską ir turite tikrą mini vasarnamį, kuriuo neabejotinai galite didžiuotis! Pridedame keletą nuotraukų įkvėpimui. Tikimės, kad rasite tą vieną vienintelį!